دسته‌بندی نشده

کارگاه آنلاین (وبینـار) آشنایی با استانداردهای جدید حسابداری ایران

کارگاه آنلاین (وبینار) تخصصی بررسی استانداردهای جدید حسابداری ایران، روز سه‌شنبه 21 آبان ماه 1398 توسط مرکز آموزش حسابداران خبره برگزار شد. با توجه به اهمیت موضوع لازم‌الاجرا شدن استانداردهای جدید حسابدرای ایران از 1 فروردین 1398، این کارگاه آنلاین با حضور تعداد زیادی از علاقه‌مندان در اقصی نقاط کشور برگزار شد.

این وبینار آموزشی (کارگاه آنلاین) در روز سه‌شنبه 21 آبان ماه 1398 از ساعت 17:30 تا 22 در مرکز آموزش حسابداران خبره برگزار شد. در این وبینار استانداردهای شماره 1، 2، 34، 35، 36 و 37 با حضور اساتید برجسته حرفه چون آقایان دکتر مهدی مرادزاده فرد، دکتر علی رحمانی، دکتر محسن غلامرضایی، دکتر ابراهیم نوروزبیگی از کانادا و دکتر علی هدایتی تشریح شد.

 

مرکز آموزش حسابداران خبره به عنوان بزرگترین مرکز آموزش حرفه‌ای حسابداری و مالی در ایران در طول چهار ماه اخیر موفق به برگزاری 3 کارگاه آموزشی حضوری و یک وبینار تخصصی آنلاین در زمینه آشنایی با استانداردهای جدید حسابداری ایران که از فروردین 1398 لازم‌الاجراست، شده است و با این کار توانسته کمک شایانی به ارتقاء سطح علمی حرفه داشته باشد.

 

بررسی استانداردهای جدید حسابداری ایران به صورت آنلاین سبب حضور حداکثری شرکت‌‌کنندگان از اقصی نقاط کشور شد و در انتهای وبینار به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در وبینار اعطا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *