[vc_row 0=”” css=”.vc_custom_1535549796870{margin-bottom: 8vh !important;}”][vc_column 0=”” css=”.vc_custom_1493297480660{padding-right: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”]

دوره حسابرسی بیمه تامین اجتماعی
Close

دوره حسابرسی بیمه تامین اجتماعی

250,000تومان
امتیاز 75000 دریافت کنید .
زمان دوره : خرداد ماه مدت دوره : 6 ساعت مبلغ دوره : 250 هزار تومان

ویدئو نمونه کلاس

رمزارزها طبق IFRS - دوره دوم
Close

مقدمه ای بر حسابداری رمز ارزها طبق IFRS – دوره دوم

80,000تومان
امتیاز 24000 دریافت کنید .
زمان دوره : خرداد ماه مدت دوره : 3 ساعت مبلغ دوره : 80 هزار تومان

ویدئو نمونه کلاس

نحوه تهیه کاربردی صورت جریان های نقدی - دوره دوم
Close

نحوه تهیه کاربردی صورت جریان های نقدی – دوره دوم

80,000تومان
امتیاز 24000 دریافت کنید .
شروع دوره : خرداد ماه مبلغ دوره : 80 هزارتومان مدت دوره : 3 ساعت

ویدئو نمونه کلاس

حسابداری بخش عمومی با رویکرد بین المللی
Close

حسابداری بخش عمومی با رویکرد بین المللی

180,000تومان
امتیاز 54000 دریافت کنید .
حسابداری بخش عمومی با رویکرد بین المللی خرداد 1401 8 ساعت 180 هزارتومان
کاربرد اکسل درحسابداری - دوره میانی
Close

کاربرد اکسل در حسابداری – دوره میانی

200,000تومان
امتیاز 60000 دریافت کنید .
کاربرد اکسل در حسابداری - دوره میانی 10 ساعت 200 هزارتومان
کاربرد اکسل درحسابداری - پیشرفته
Close

کاربرد اکسل در حسابداری – دوره پیشرفته

250,000تومان
امتیاز 75000 دریافت کنید .
کاربرد اکسل در حسابداری - دوره پیشرفته 12 ساعت 250 هزارتومان
کاربرد اکسل درحسابداری - حرفه ای
Close

کاربرد اکسل در حسابداری – دوره حرفه ای

250,000تومان
امتیاز 75000 دریافت کنید .
کاربرد اکسل در حسابداری - دوره حرفه ای 12 ساعت 250 هزارتومان
کاربرد اکسل درحسابداری - مقدماتی
Close

کاربرد اکسل در حسابداری – مقدماتی

200,000تومان
امتیاز 60000 دریافت کنید .
کاربرد اکسل در حسابداری - مقدماتی 10 ساعت 200 هزار تومان
کاربرداکسل در حسابداری
Close

پکیج کامل کاربرد اکسل در حسابداری

800,000تومان
امتیاز 240000 دریافت کنید .
پکیج کامل کاربرد اکسل در حسابداری هزینه کل دوره : 800 هزار تومان
مبانی حقوق قراردادها
Close

دوره مبانی حقوق قراردادها

350,000تومان
امتیاز 105000 دریافت کنید .
دوره مبانی حقوق قراردادها 12 ساعت 350 هزار تومان
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

دوره آنلاین حسابداری مدیریت؛ تقویت توانایی مدیریت با ابزار حسابداری

برای اینکه به یادگیری حسابداری مدیریت و استفاده از دوره آنلاین حسابداری مدیریت کارنو نیاز داشته باشید، لازم نیست که حتماً متقاضی استخدام به عنوان حسابداری یا یک شخص نوپا در دنیای کسب و کار باشد؛ ما به مدیران با تجربه نیز پیشنهاد می‌کنیم تا از مزایای آموزش آنلاین حسابداری مالی ما استفاده کنند. کارنو این بار در یک پکیج آموزش آنلاین حسابداری مدیریت کنار شماست تا برگی دیگر از تجربه و دانش خود را در اختیارتان قرار دهد. در این یادداشت به دنبال پاسخی منطقی و مستدل برای یک پرسش مهم هستیم؛ چرا دوره آنلاین حسابداری مدیریت کارنو را باید انتخاب کرد؟ البته در یک گام قبل‌تر پرسش اصلی این است که چرا حسابداری مدیریت. پس پیش از پرداختن به دوره آنلاین حسابداری مدیریت کارنو و علل برتری آن، با بررسی خود پدیده حسابداری مدیریتی همراه شما هستیم.

حسابداری در خدمت مدیران

حسابداری مدیریت؛ عینکی برای دیدن وضعیت سازمان

تمام فنون و دانش مندرج ذیل عنوان حسابداری مدیریت، یک هدف روشن دارند؛ ایجاد داده‌های معنادار به منظور بهره‌مندی مدیران در راستای دستیابی به نگرشی شفاف نسبت به وضعیت مالی یک سازمان. ممکن است این تعریف کمی طولانی شده باشد اما با مرور آن متوجه 3 گام حیاتی در حسابداری مدیریت خواهید شد:

  • ایجاد داده‌های معنادار: حسابداری مدیریت در گام اول نیاز دارد تا بتواند داده‌های معنادار ایجاد کند. داده‌های خام صرفاً برخی اعداد و فرم‌های مالی روتین هستند اما هنر یک حسابدار این است که بتواند از هم‌نشینی این داده‌ها، داده‌هایی معنادار ایجاد کرده و بتواند از هر داده، معنای دقیقی را اقتباس کند. به این پروسه اصطلاحاً ساخت اطلاعات از داده گفته می‌شود.

  • بهره‌مندی مدیران: بهره‌مندی مدیران از این داده‌ها گام بعدی حسابداری مدیریت است. در یک پروسه حسابرسی با این هدف، حسابدار باید نتیجه‌گیری‌های حاصل را به طرزی پیکربندی کرده و معنی کند که مدیران بتوانند به کمک آن به درک درستی از وضعیت مالی سازمان برسند. پس دانش نهفته در حسابداری مدیریت کمک می‌کند تا حسابداران داده‌های حاصله را به اطلاعات قابل استفاده توسط مدیران تبدیل کنند.

  • نگرش شفاف نسبت به وضعیت مالی: در گام نهایی تمام تلاش‌های حسابداری مدیریت تجلی می‌یابد. نگرش شفاف نسبت به وضعیت مالی از طرفی هدف حسابداری مدیریت است و از طرفی دیگر نیاز مدیران. مدیران نیاز دارند تا بتوانند عملکرد و سیاست‌های مالی را ارزیابی کنند و بدانند در آینده چه اتفاقاتی در انتظار سازمان است. برخلاف حسابداری مالی که اغلب نگاهی به گذشته دارد، حسابداری مدیریتی خواهان تصویری از آینده است.

تمام عوامل و اصول فوق بر این نکته دلالت دارند که حسابداری مدیریتی یک نیاز حیاتی برای مدیریت کسب و کار ها و سازمان‌ها بوده و دوره آنلاین حسابداری مدیریت کارنو پاسخی دقیق و حساب شده به این نیاز است.

حسابداری مدیریت وظیفه دارد تا اطلاعات مالی روشنی را در اختیار مدیران قرار دهد

چرا مدیران به استفاده از دوره آنلاین حسابداری مدیریت نیاز دارند؟

این نکته که تولید اطلاعات و پردازش داده‌های در حیطه وظایف حسابدار است اصلاً بر کسی پوشیده نیست اما فراموش نکنید که اشراف نسبت به اصول و قواعد حسابداری مدیریت باعث تقویت توانایی‌های مدیریتی شما خواهد شد. در حالی که به طور مثال تعمیر یک چرخ‌گوشت از وظایف یک تعمیرکار لوازم خانگی است، اما داشتن اطلاعات در مورد نحوه کار و قطعات چرخ‌گوشت به ما، به عنوان صاحب وسیله، در تعامل مثبت با تعمیرکار کمک می‌کند. در ارتباط با حسابداری مدیریت نیز اینکه شما به عنوان یک مدیر بدانید که نتایج، اطلاعات و داده‌ها به چه شکل ایجاد شده و هر کدام چه معنایی دارند، باعث رشد شما در فضای کسب و کار خواهد شد. پس ما به مدیران نیز پیشنهاد می‌کنیم تا آموزش آنلاین حسابداری مدیریت را تهیه کرده و از آن استفاده کنند. دوره آنلاین حسابداری مدیریت کارنو تمام آنچه که مدیران برای درک پروسه‌های حسابداری نیاز دارند را در دل خود جای داده است.

داشتن اطلاعات کافی در زمینه حسابداری یک نیاز مدیریتی در وضع فعلی است

اصول کارنو در تولید دوره آنلاین حسابداری مدیریت

ما در تولید محتوای آموزش آنلاین حسابداری مدیریت 6 نکته مهم را اصل قرار دادیم:

  • سادگی و قابل فهم بودن: متأسفانه بسیاری از افراد حس می‌کنند که سطح بالای علمی یک تدریس یا محتوای درسی، به معنی سخت بودن آن است اما اوج هنر اساتید دوره آنلاین حسابداری مدیریت در این است که با انتقال گام به گام و فرآیند محور مباحث، کمک می‌کنند تا شما بدون مواجه با چالش و سختی در طول آموزش پیشروی کنید.

  • یکپارچگی ساختار تمرین‌ها و ارزیابی: در طول تدریس دوره آنلاین حسابداری مدیریت کارنو، نحوه طراحی مثال‌ها و تمرین‌ها باعث شده تا در عمل شما به طور مداوم در معرض آزمون و ارزیابی باشید. این کمک می‌کند تا شما در یک ساختار درسی یکپارچه، همزمان بیاموزید، ارزیابی کنید و مروری بر آموخته‌ها داشته باشید.

  • آموزش نکته محور در کنار تشریح دقیق: معمولاً آموزش‌ها دو دسته هستند: تشریحی و نکته محور. ما در دوره آنلاین حسابداری مدیریت برخلاف این دو دسته‌بندی رایج، ساختار جدیدی از تدریس را که آمیزه‌ای از هر دو است معرفی می‌کنیم. در عین پیشروی سریع به کمک نکات کلیدی، هر نکته به قدر کفایت تشریح شده و کاربرد آن در تعامل با فرآیندهای مختلف حسابداری مدیریت بررسی می‌شود.

  • پرهیز از اطلاعات اضافی: متأسفانه بعضی از دوره‌ها به منظور دستیابی به جامع بودن دوره، دست به ارائه اطلاعاتی اضافی و غیر کاربردی می‌زنند؛ این باعث می‌شود تا کاربر به تلنباری از اطلاعات دست پیدا کند که نه تنها برخی از آن‌ها کاربردی نیستند بلکه از دستیابی به نکات کاربردی جلوگیری می‌کنند. در طول دوره آنلاین حسابداری مدیریت کارنو اما ما به جای تلنباری از اطلاعات بلااستفاده، کلیدهایی طلایی برای خروج از چالش‌های پیش روی یک حسابدار را به شما ارائه می‌دهیم. پس به جای گشتن در انباری پر از اطلاعات پیچیده و غیر کاربردی، با دوره آنلاین حسابداری مدیریت ، کلید حل مشکلات را در دسترس داشته باشید.

  • در کمترین زمان بیشترین بهره‌وری: با دوره آنلاین حسابداری مدیریت کارنو، شما می‌توانید در کمترین زمان به بیشترین حد از بهره‌وری برسید. این مزیت مهم آموزش آنلاین حسابداری مدیریت ناشی از همان پرهیز از ارائه اطلاعات اضافی است. ما بدون درگیر کردن شما در پروسه‌های غیر مرتبط آموزشی، کمک می‌کنیم تا در کمترین زمان به مقصود خود برسید.

  • همپوشانی با تجارب بازار کار: فضای عملی حسابداری، برخلاف فضای تئوری و نظری آن، خیلی تابع نظم و فرآیندهای از پیش تعیین شده نیست. یک حسابدار باید همواره آماده باشد تا پیچیده‌ترین چالش‌های موجود در یک کسب و کار را پشت سر بگذارد. گاهی ضعف داده و بایگانی، گاهی ورود به پروسه‌های مالی غیر شفاف و گاهی فشار مدیریت برای تولید داده سریع در مورد یک بخش کاری، می‌توانند به چالشی جدی بدل شوند. ما در دوره آنلاین حسابداری مدیریت به شما کمک می‌کنیم تا از قبل دیدی مناسبی نسبت به این قبیل چالش‌ها داشته باشید و بتوانید با آرامش از بند آن‌ها خارج شوید. برای تبدیل شدن به یک حسابدار همه فن حریف در حسابداری مدیریتی، آموزش آنلاین حسابداری مدیریت کارنو کنار شماست.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]