[vc_row 0=”” css=”.vc_custom_1535549796870{margin-bottom: 8vh !important;}”][vc_column 0=”” css=”.vc_custom_1493297480660{padding-right: 30px !important;padding-left: 30px !important;}”]

دوره حسابرسی بیمه تامین اجتماعی

250,000تومان
امتیاز 75000 دریافت کنید .

مقدمه ای بر حسابداری رمز ارزها طبق IFRS – دوره دوم

80,000تومان
امتیاز 24000 دریافت کنید .

نحوه تهیه کاربردی صورت جریان های نقدی – دوره دوم

80,000تومان
امتیاز 24000 دریافت کنید .

حسابداری بخش عمومی با رویکرد بین المللی

180,000تومان
امتیاز 54000 دریافت کنید .

کاربرد اکسل در حسابداری – دوره میانی

200,000تومان
امتیاز 60000 دریافت کنید .

کاربرد اکسل در حسابداری – دوره پیشرفته

250,000تومان
امتیاز 75000 دریافت کنید .

کاربرد اکسل در حسابداری – دوره حرفه ای

250,000تومان
امتیاز 75000 دریافت کنید .

کاربرد اکسل در حسابداری – مقدماتی

200,000تومان
امتیاز 60000 دریافت کنید .

پکیج کامل کاربرد اکسل در حسابداری

800,000تومان
امتیاز 240000 دریافت کنید .

دوره مبانی حقوق قراردادها

350,000تومان
امتیاز 105000 دریافت کنید .
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text text_larger=”no”]

آموزش آنلاین حسابداری مالی؛ زبان تجارت را بیاموزید

حسابداری مالی یکی از حیطه‌های پر متقاضی حسابداری است که با توجه به افزایش تقاضا بازار کار برای جذب فعالان این حوزه، تا حد زیادی با اقبال عمومی کارآموزان و دانشجویان مواجه شده است. این در حالی است که بسیاری افراد حتی بدون اشتغال در جایگاه شغلی مختص حسابداران نیاز دارند تا حسابداری مالی را برای ارتقا جایگاه خود در سازمان یا رونق و کسب و کار بیاموزند. این قبیل نیازها عاملی شدند تا ما در کارنو، آموزش آنلاین حسابداری مالی را در دستور کار قرار داده و برنامه ویژه‌ای برای طراحی و تنظیم آن داشته باشیم. ماحصل کار یک آموزش آنلاین حسابداری مالی ساده و در عین حال کارآمد بود که برای طیف وسیعی از مخاطبان، یادگیری با آن دلپذیر است. اما به راستی چرا آموزش آنلاین حسابداری مالی کارنو؟ آیا کارنو تدابیر ویژه‌ای برای طراحی دوره آنلاین حسابداری مالی خود اندیشیده که در سایر محصولات حاضر در بازار به چشم نمی‌خورند. با ما همراه باشید تا نگاهی به ویژگی‌های آموزش آنلاین حسابداری مالی کارنو داشته باشیم. البته پیش از آن اجازه دهید سراغ این پرسش برویم که آیا واقعاً یادگیری حسابداری مالی در بازار کار امروز امتیاز ویژه‌ای را به شما در رقابت با سایرین اعطا می‌کند؟

چرا حسابداری مالی اهمیت دارد؟

حسابداری مالی، زبان مشترک دنیای تجارت است؛ این بدان معنی است که بدون بهره‌مندی از حسابداری مالی در سازمان، شرکت یا کسب و کار خود، توانایی سخن گفتن و ایجاد ارتباط با سایر شرکت‌ها و نهادهای مالی مهم در حوزه کار خود را ندارید. البته موضوع تنها منحصر به حضور فعال در بازارهای مختلف نیست، یک سازمان بدون مجهز شدن به حسابداری مالی حتی امکان ارزیابی عملکرد خود را نیز نداشته و در عمل نمی‌داند که چه عملکردی داشته، سیاست‌های مالی کارآمد بوده و چه بخش‌هایی به اصلاح نیاز دارند. هر تصمیم، کنش و عمل اعم از فروش، خرید، سرمایه‌گذاری، استخدام، تهیه مواد اولیه یا حتی بازاریابی در دنیاین اعداد و حسابداری دارای نمادها و ارزش خاصی هستند که تنها با اطلاع از اصول و قواعد حسابداری مالی توانایی ثبت و ارزیابی آن‌ها را دارید. بر همین اساس ما معتقدیم که حسابداری مالی در 4 زمینه اصلی، یاری‌بخش یک کسب و کار است:

  • پیگیری و پایش دقیق تمام چرخه‌های مالی و تعیین سود و زیان حاصل از هر پروسه تولیدی، خدماتی، توزیعی و فروشی در یک سازمان اعم از ادارات یا شرکت‌های خصوصی

  • ایجاد نگرشی دقیق و شفاف در مورد وضعیت مالی کسب و کار

  • ارزیابی و اعتبارسنجی برنامه‌های مالی پیشین به منظور تعیین میزان اثرگذاری آن‌ها و تصمیم‌گیری در مورد برنامه‌های آینده کسب و کار شما

  • جلوگیری از فساد، خطا یا هدر رفت سرمایه تحت هر عنوانی

تمام این‌ها عاملی شده تا امروزه حسابداری مالی در صدر مشاغل پر تقاضای کار بوده و تمام شرکت‌ها نیاز مبرمی به یک حسابداری برای سامان‌دهی چرخه‌های مالی خود داشته باشند. دوره آنلاین حسابداری مالی کارنو، کلید ورود شما به این عرصه و رسیدن به موفقیت است. ما بازار کار را شناخته و در آموزش آنلاین حسابداری مالی دقیقاً همان ابزاری که برای بهترین شدن نیاز دارید را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

چرا آموزش آنلاین حسابداری مالی کارنو؟

این پرسشی است که ما هم در توضیحات و هم در عمل آن به پاسخ می‌دهیم. اگر در مورد تهیه آموزش آنلاین حسابداری مالی ما شک دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا علل تمایز آن را مطالعه کنید. در ادامه، در طول چند بخش با یک بررسی اجمالی که حاصل گردآوری تجربیات کارآموزان و دانشجویان دوره آنلاین حسابداری مالی کارنو است، علل برتری این پکیج را می‌خوانید.

آموزش آنلاین حسابداری مالی کارنو ساده است؛ در عین حال کاربردی

تدریس و آموزش آنلاین حسابداری مالی فرق اساسی با دروسی مانند زیست‌شناسی، فیزیک یا تاریخ دارد. حسابداری یک مهارت و فن علمی است که تنها با تمرین مداوم آموخته می‌شود. ما در متود آموزشی خود، نهایت تلاش خود را به کار بستیم تا با افزودن پله‌ای به سختی مباحث، کمک کنیم تا خود دانشجویان در مورد هر موضوع کنکاش کرده و پس از بررسی با کمک دوره آنلاین حسابداری مالی کارنو به جواب برسند. هر مبحث با مجموعه‌ای از تمرین‌های ذهنی و مسئله‌سازی‌ها تدریس می‌شود تا کاربر بتواند با استاد و کارشناسی همگام شود نه صرفاً از او پیروی کند. در دوره آنلاین حسابداری مالی شما به دنبال استاد حرکت نمی‌کنید بلکه با او حرکت می‌کنید. این یعنی در عین ساده بودن مباحث آموزش آنلاین حسابداری مالی شما در یک فرآیند مؤثر یادگیری قرار خواهید گرفت. یکی از علل اصلی ناتوانی افراد در یادگیری حسابداری مالی و مباحث آن مواجهه ناگهانی آن‌ها با مباحثی پیچیده و نفس‌گیر است اما در دوره آنلاین حسابداری مالی کارنو، شما با مداومت و به طوری پیوسته به شکل گام به گام به استقبال مباحث پیچیده خواهید رفت به طرزی که در عمل متوجه سختی مباحث نخواهید شد.

آموزش آنلاین حسابداری مالی کارنو چراها و چگونگی‌ها را به شما می‌آموزد

اگر می‌خواهید یک مبحث علمی یا یک مهارت را بیاموزید، لازم است تا ابتدا با پرسش‌هایی بر مبنای چرا آغاز کنید. مثلاً چرا به بایگانی مستمر و قوی در حسابرسی نیاز دارید یک پرسش ابتدایی برای یادگیری است. شما در آموزش آنلاین حسابداری مالی خواهید آموخت که علت یادگیری هر مبحث چیست و هر کاری را در طول پروسه حسابداری چرا باید انجام دهید. پس از شناخت چراها، دوره آنلاین حسابداری مالی کارنو با آموزش چگونه‌ها همراه شماست. در یک پروسه آموزشی یکپارچه و گام به گام خواهید آموخت که هر مهارت، هر فن و هر عمل در حیطه حسابرسی و حسابداری مالی، چگونه باید انجام شود . از چه قواعدی پیروی می‌کند. با آمیزه‌ای از چراها و چگونه‌ها، شما به یک گلادیاتور در دنیای حسابداری مالی تبدیل می‌شوید؛ گلادیاتوری که با شمشیر آموزش آنلاین حسابداری مالی کارنو به مصاف تمام چالش‌ها و بحران‌های دست و پا گیر دنیای حسابداری مالی خواهد رفت.

با تجربه اساتید آموزش آنلاین حسابداری مالی کارنو به بازار کار وارد شوید

بزرگ‌ترین چالش پیش روی متقاضیان شغل پس از دستیابی به دانش کافی، بهره‌مندی از تجربه است. بسیاری از افراد به علت پیروی از آموزش‌های صرفاً نظری، توانایی کافی برای انطباق خود با شرایط کار را نداشته و به سرعت در چالش‌های عملی به در بسته خورده و از مسیر موفقیت خارج می‌شوند. ولی باید گفت که با استفاده از دوره آنلاین حسابداری مالی کارنو، شما در عمل کوله‌باری از تجربه اساتید و کارشناسان این مجموعه موفق را به دوش خواهید کشید. در طول آموزش آنلاین حسابداری مالی ، شما در حین یادگیری به طور همزمان از تجربه اساتید در حل چالش‌های بهره‌مند شده و به این طریق در کنار شناخت و دانش، تجربه لازم برای موفقیت را نیز بدست می‌آورید. در حالی که اکثر رقبای شما در بازار کار از تجربه بی‌بهره هستند، شما با ایستادن بر سکوی بلند تجربه اساتید و کارشناسان کارنو، صدها فرسنگ از آن‌ها پیش‌تر هستید.

برای فهم وضعیت مالی یک سازمان، شرکت یا نهاد، به حسابداری مالی نیاز است

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]