آموزش آنلاین امور توانمندسازی امور مالی با بالاترین کیفیت و مجرب‌ترین اساتید

مهم‌ترین هدف دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی رساندن شما به تمام اهداف مالی خود می باشد.

اولین گامی که می توانید برای توانمندسازی امور مالی خود بردارید، این است که در مورد این کار بیاموزید!

اگر می خواهید تصمیم درستی بگیرید که منجر به کسب ثروت و موفقیت شما در امور مالی و سرمایه گذاری شود، گذراندن دوره دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی و آموزش آنلاین امور مالی و سرمایه گذاری در موسسه مطرح و خوشنامی همچون همراهان کارِنو گام بعدی شما خواهد بود.

دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی

دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی

آموزش آنلاین امور مالی و سرمایه گذاری

دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی چیست؟

مفهوم توانمندسازی امور مالیبه معنای کنترل آینده مالی شما است! توانمندسازی کلمه بسیار قدرتمندی است. البته، توانمندسازی یک فعل است، نه یک عمل. به عبارتی دیگر، توانمندسازی مالی یعنی شما باید روز به روز قوی‌تر شوید و اطمینان بیشتری به خودتان داشته باشید؛ زندگی خود را کنترل کنید و تمام حق خود را از خزانه عظیم و بی پایان خداوند، مطالبه کنید. اکثر ما هیچگونه فعالیت مثبتی در جهت ارتقا سطح مالی خود انجام نمی دهیم و اجازه می دهیم زندگیهرگونه که خودش دوست دارد اتفاقات مالی را برای ما رقم بزند. اما با پذیرفتن و درک مفهوم توانمندسازی مالی، دیگر مسئولیت مالی زندگی خود را برعهده گرفته ایم و با اطمینان خاطر، منابع مالی خود را در جهت پیشرفت و سرمایه گذاری مثبت و پربازده، رهبری می کنیم.

آموزش آنلاین توانمندسازی امور مالی

آموزش آنلاین توانمندسازی امور مالی

دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی

چرا شرکت در دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی مهم است؟

اگر به الگوهای خاص فکری که می تواند بر رفاه و توانمندسازی امور مالی فرد تأثیر بگذارد، نگاه کنیم، درمی‌یابیم که افرادی که در زندگی مالی خود احساس قدرتمندی می کنند، شادی؛ آرامش؛ رضایت و حس افتخار بیشتری را در زندگی خود تجربه می کنند. تأثیر دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی بر رضایت عاطفی و روانی شخص در زندگی با در نظر گرفتن ویژگی هایی همچون: سن؛ درآمد؛ تحصیلات و جنسیت قابل توجه است. نمودار زیر، نشان می دهد افرادی که احساس قدرت می کنند، حتی در پایین ترین سطح درآمد، تجربیات و نگرش مثبتی به امور مالی خود دارند. كسانی كه احساس ناتوانی داشتند و نسبت به همسالان خود كمتر خوشحال بودند، تا زمانی كه درآمد سالانه آنها بالاتر از 100000 دلار نباشد، به حد مثبتی از لحاظ عاطفی نرسیدند.

نمودار نشاندهنده

نمودار نشاندهنده میزان رضایت از زندگی با توجه به سطح درآمد

نمودار نشاندهنده میزان رضایت از زندگی با توجه به سطح درآمد

رضایت از زندگی با توجه به سطح درآمد

نکته جالب توجه اینجاست:

احساس قدرت شخصی؛ و نه خود پول، ممکن است کلید رفاه عاطفی در زندگی مالی ما باشد.

توانمندسازی امور مالی

توانمندسازی امور مالی

چرا شرکت در دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی مهم است؟

معنای واقعی توانمندسازی امور مالی

آنچه را که در بالا گفتیم به یاد داشته باشید:

توانمندسازی امور مالی به معنای ثروتمند شدن نیست.”

دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی به هیچ وجه به میزان پولی که در اختیار دارید مربوط نمی شود، بلکه به نحوه دستیابی به پولی که در اختیار دارید و سرمایه گذاری درست آن در جهت افزایش ثروت، اشاره دارد. ثروتمندان می توانند با ترس از دست دادن همه سرمایه خود، یک عمر با ترس و نگرانی زندگی کنند.

مرحله اول: دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی ابتدا از ذهن شما آغاز می شود!

آیا شما تاکنون چیزی در مورد راه رسیدن به توانمندسازی امور مالی شنیده اید؟

دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی ابتدا با ذهنیت درست شما آغاز می شود.

متاسفانه، بسیاری از افراد با پول رابطه ای منفی دارند. شاید احساس کنید که شما هرگز در زندگی خود، ثروت و توانمندی مالی را تجربه نخواهید کرد، زیرا منابع مالی جهان، بسیار کمیاب است و برای همه افراد به مقدار کافی وجود ندارد. شاید احساس کنید پول، فقط و فقط، مایه شر و دردسر است و کسانی که به دنبال کسب ثروت بیشتر هستند، انسان هایی طمع کار؛ بد و یا حریص هستند.

اگر فکر کنیم پول چیز بدی است یا اینکه اهداف مالی ما به کل از دسترس ما خارج است، یا حتی اینکه چون به اندازه کافی پول نداریم، نمی توانیم این کار را انجام دهیم، فاجعه است.

اگر به این روش فکر می کنید، لطفا همین حالا این افکار منفی را متوقف کنید! درعوض، سعی کنید روی موارد زیر تمرکز کنید:

من می توانم همین الان برای تغییر وضعیت مالی خود اقدام کنم.”

راه حل های فراوانی حل مشکلات مالی من وجود دارد.”

مرحله اول: دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی ابتدا از ذهن شما آغاز می شود!

مرحله دوم: شرکت در دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی

همانطور که گفته شد، اولین و مهمترین دشمن و دوست توانمندسازی امور مالی هر فرد، ذهن اوست. این ذهن ماست که به ما می گوید تو باید فقیر بمانی و یا اینکه تو باید ثروتمند شوی!

این کار ممکن است در ابتدا کار ساده ای نباشد. اما با تمام وجود سعی کنید به این افکار مثبت بچسبید! این خود ما هستیم که این داستانهای غیرواقعی و منفی را به ذهن ناخودآگاه خود القا میکنیم. در واقعیت، شما می‌توانید از پول خود به عنوان راهی برای ساختن زندگی که واقعاً می خواهید و آرزویش را دارید، استفاده کنید. این کار اصلا و ابدا، کاری خودخواهانه نبوده و اتفاقا اگر در جهت تحقق امور مهمی همچون:

فراهم ساختن رفاه و آسایش برای خود و خانواده؛

فعالیت مثمر ثمر در امور خیرخواهانه؛

و در کل بهبود سطح زندگی خود و جامعه انجام شود، کاری بسیار ارزشمند و کمال گرایانه است.

مرحله مهم بعدی، شرکت در دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی و دوره آموزش آنلاین امور مالی و سرمایه گذاری می‌باشد.

مرحله دوم: شرکت در دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی

مزایای شرکت در بهترین دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی

در دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی، مشاوران می توانند با گسترش افق زمانی ذهنی هر فرد به او در بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی؛ مالی و ثبات آن کمک کنند. علاوه براین، همین مشاوران می توانند به مشتریان کمک کنند تا در مورد عواقب بلند مدت و مزایای تصمیمات مالی خود به خوبی آینده نگری نموده و عمیقا فکر کنند. برای قدم بعدی، مشاوران می توانند دوباره به تکنیکهای متمرکز رفتاری روی آورند تا بازهم به مشتریان خود کمک کنند تا بهزیستی عاطفی خود را نیز بهبود بخشند.

مزایای شرکت در بهترین دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی

مزایای شرکت در بهترین دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی

برترین تجربه آموزش آنلاین امور مالی و سرمایه گذاری در موسسه همراهان کارِنو

پیدا کردن یک مشاور مالی مناسب که متناسب با نیازهای شما باشد اصلا کار سختی نیست. شما می توانید با گذراندن دوره آموزش آنلاین امور مالی و سرمایه گذاری در سایت همراهان کارنو تجربه ای عالی و بینظیر از دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی و آموزش آنلاین امور مالی و سرمایه گذاری، برای خود رقم بزنید.

این موسسه پرآوازه و موفق، از هشتم مرداد ماه سال 96 با ارائه خدمات متنوع و با کیفیت و با بهره گیری از پرسنلی مجرب؛ متخصص و مشاوران و مدیران دلسوز و کارآزموده توانسته است به سرعت، گام مهمی در زمینه دوره آنلاین توانمندسازی امور مالی؛ برگزاری کارگاهها و همایش های علمی؛ تخصصی و حرفه ای حضوری و آنلاین، در کشور بردارد.

منابع:

https://ec.europa.eu/education/policies/european-policy-cooperation/education-and-investment-plan_en

https://www.ukessays.com/essays/economics/education-is-considered-as-an-investment-economics-essay.php

https://www.morningstar.com/insights/2020/02/13/financial-empowerment